0

Erkeklerde İktidarsızlık Ve Kısırlık İçin Keçiboynuzu Kürü Hakkında Bilgiler

Bu yazımızda sizlere keçiboynuzu kürü hakkında bilgiler vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Keçiboynuzu kürü nasıl yapılır, ve keçiboynuzu kürü neye iyi gelir gibi soruların yanıtlarının yanında, keçiboynuzu kürü yaparken dikkat etmeniz, ve bilmeniz gerekenleri de yazımız içerisinde bulabileceksiniz. O halde zaman kaybetmeden sizlere keçiboynuzu kürü ile ilgili bilgilerimizi aktarmaya başlayalım…


Keçiboynuzu kürü ile ilgili bilgilerimizi aktarmaya ilk olarak, iktidarsızlık, ve dolayısı ile de kısırlık problemine çözüm olduğunun belirtildiği bilgisi ile başlayalım. Keçiboynuzunun en önemli etkisi, erkeklerdeki hareketli sperm sayısını arttırmak. Pek çok erkeğin hareketli sperm sayısı az olduğundan dolayı kısırlık problemi gündeme gelmekte. Ancak keçiboynuzu kürü uygulayan kişilerde, hareketli sperm sayısı artıyor, sonrasında ise hareketli spermlerin etkinliği fazlalaşıyor. Dolayısı ile, spermin, yumurta zarını yırtarak içerisine girmesi; ve bebeğin oluşumunun başlaması olanaklı hale geliyor. Ancak belirtmeliyiz ki, keçiboynuzu kürünü uyguladığınız gün, ya da hafta sonuç almayı beklemeyin. Evet, keçiboynuzu kürü çok etkin sonuç veriyor, ancak sonucu 4 – 5 ay içerisinde alabilme olasılığınız yüksek.
İktidarsızlık problemini uzun vadede tedavi eden, ve kısırlığa çözüm getiren keçiboynuzu kürü, şeker hastası olan kişiler tarafından uygulanmadan önce bir doktora danışılması gerekmektedir. Çünkü bitkinin içerisinde yüksek oranda şeker yer almaktadır. Ancak, keçiboynuzu kürünün bunun haricinde hiç bir yan etkisinin bulunmadığı, ve gönül rahatlığı ile kullanılabileceğini belirtmeyi unutmamalıyız.
Keçi boynuzu kürü neye iyi gelir sorusunun yanıtlarını almamızın sonrasında, keçiboynuzu kürü nasıl hazırlanır, ve keçiboynuzu kürü nasıl yapılır sorusunun yanıtını da sizlerle paylaşmaya başlayalım.
Keçiboynuzu kürü nasıl hazırlanır? Her şeyin öncesinde, yarım litre su bir tencerenin içerisine alınır, ve kaynatılır. Kaynamakta olan suyun içerisine yedi adet keçiboynuzu ince bir şekilde kırılarak atılır. Tencerenin kapağı kapatılarak üç dakika boyunca kısık ateşte kaynamaya bırakılır. Ardından ocağın altı kapatılır, ve kapak açılmadan, yirmi dakika da bu şekilde dinlenmesi sağlanır. Ardından kaşık ile suyun içerisindeki keçiboynuzu parçaları alınır. Bu uygulamanın her gün taze olarak hazırlanması gerekmektedir.
Peki keçiboynuzu kürü nasıl yapılır? İlk bir hafta, sabah aç karna, ve akşam yatmadan önce birer bardak içilmesi gereken bu suyun, daha sonra ise, üç ay boyunca her gece yatmadan önce birer bardak içilmesi gerekmektedir. Üç ayın tamamlanmasından sonra keçiboynuzu kürü uygulamasının bırakılması gerekmektedir. Ancak daha sonra belirli aralıklarla yeniden tekrarlanması önerilmektedir.


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.