0

Eyeliner Çekmenin En Kolay Yolu

Pek çok kadın, göz makyajını eyeliner ile tamamlamak ister, ama eğer eyeliner süremiyorum diyorsa, ya makyaj malzemeleri arasında eyelinerin olmadığını varsayar, ya da kendisini eksik hisseder… Bu nedenle bu yazımızda, eyeliner süremiyorum diyenler için, eyeliner sürmenin kolay yolu, ve eyeliner çekmenin en kolay yolundan söz etmeye çalışacağız.

Eyeliner Çekmenin En Kolay Yolu
Eyeliner Sürmenin Kolay Yolu

Eyeliner sürmek için bir yara bandından yardım alın; ama dikkat edin çok da yapışkan olmasın; ve sonrasında çıkartılabilmesi kolay olsun. Bu yara bandını, göz kapağının üstüne; ve yan kısmına yapıştırın, ama dikkat edin, eyelineri uygulayacağınız kısım boş, ve düz bir çizgi halinde kalmalı… Sonrasında bu boşluğa eyelineri rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Ardından yapmanız gereken tek işlem ise, eyeliner sürmek için göz kapağınıza yapıştırdığınız yara bandını çıkartmak olacaktır. Aynaya baktığınızda, yarattığınız esere inanamayacaksınız. Hatta, biraz iddialı olacak belki ama, kuaförünüzden daha güzel eyeliner sürdüğünüzü bile düşünebilirsiniz… En azından bir kere denemeye değmez mi?


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.