0

Karnıbaharın Cilde Faydası Ve Sivilceler İçin Hemen Çözüm Yöntemleri

Bu yazımızda sizlere, sivilceler hemen nasıl geçer sorusunun yanıtları arasında yer alan, sivilceler için hemen çözüm önerilerinde bulunacağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de sivilceler hemen nasıl geçer diyor, ve sivilceler için hemen çözüm yöntemleri arıyorsanız, size öncelikli olarak karnıbaharın cilde faydasını açıklayalım, sonrasında ise, sivilceler hemen nasıl geçer sorusunun yanıtlarını vermeye çalışalım:


Karnıbaharın cilde faydası: Karnıbaharın cilde faydasını, karnıbahar yapraklarının temizleme özelliğinin bulunması ile açıklamamız gerekmektedir. Bu anlamda, karnıbaharın cilde faydasına bakarak soralım: sivilceler hemen nasıl geçer? İşte sivilceler için hemen çözüm yöntemleri:
Sivilceler için hemen çözüm amaçlı gerekli ilk malzeme listesini şu şekilde sıralayabiliriz:
Altı tane karnıbahar yaprağı
İki çay kaşığı limon suyu
Dört yemek kaşığı süt
Peki bu malzemelerle sivilceler hemen nasıl geçer? Öncelikli olarak karnıbahar yapraklarının ezilmesi gerekmektedir. Sonrasında ise, ezilen karnıbahar yapraklarının içerisine süt; ve limon suyunun ilave edilerek karıştırılması gerekmektedir. Daha sonra ise elde edilen bu karışımın sivilcelerin üzerine uyguanması; sonrasında yirmi dakika boyunca, üzerine bir tülbent bağlanarak beklenmesi gerekmektedir. Bu işlemin sonrasında ciltte hafif bir acı hissedilmesi demek, sivilcelerin derinlemesine temizlendiğinin göstergesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Artık cilt durulanabilir…
Sivilceler için hemen çözüm amaçlı kullanılabilecek diğer malzeme listesi:
İki kaşık Zeytinyağı
Sekiz tane Karnıbahar yaprağı
Peki bu malzemelerle sivilceler hemen nasıl geçer? Malzemelerin iyice karıştırılması; sonrasında ise, problemli bölgelere daha yoğun olmak kaydı ile cilde uygulanması gerekmektedir. Daha sonra cildin bu şekilde on dakika bekletilmesi, ve ardından da ılık su ile durulanması gerekmektedir. Bu uygulamanın haftada bir sefer gerçekleştirilmesi önerilmektedir.


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.