2

İdrarın Faydaları Ve Bitkisel Siğil Tedavisi

Bu yazımızda sizlere ilk olarak idrarın faydalarından kısaca söz etmeye çalışacağız. İdrarın faydaları ile ilgili bilgilerin edinilmesinden sonra ise siğil tedavisi nasıl yapılır sorusunun yanıtları arasında yer alan bir bitkisel siğil tedavisi önerisinde bulunacağımızı belirtmemiz gerekmektedir. İdrarın faydaları ile ilgili bugüne kadar çok fazla bilgi sahibi olmamış olabilirsiniz, ancak siğil tedavisi nasıl yapılır sorusunun yanıtı olan bitkisel siğil tedavisini öğrenirken, idrarın faydaları ile ilgili bilgilere de sahip olabileceksiniz:


İdrarın faydalarını anlatmadan önce, idrarın yapısına çok kısa bir şekilde bakmak istediğimizde, hafif bir asitli etki göreceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Ve midenizi bulandırmak gibi olmasın ama, etkili olduğunu bildiğiniz pek çok güzellik ürününün içerisinde de idrar bulunmaktadır. İdrarın faydaları ile ilgili detayları burada az çok algılayabilirsiniz. İdrarın faydaları arasında, her şeyin öncesinde iyileştirme sürecini hızlandırmasından söz etmek gerekmektedir. İdrarın cilde faydaları olduğuna göre, idrarın yapısının da, idrarın cilde faydalarını destekleyecek nitelikte olduğunu algılamamız gerekmektedir. Bu noktada, pH değeri ile, idrarın yapısının, ciltte bulunan pH değerine çok yakın olduğunu bilmemiz gerekmektedir.
İdrarın yapısına herhangi bir mikrop bulaşmadığı sürece idrarın yapısı saftır. Antiseptik özellikleri bulunmaktadır. İdrarın yapısı oldukça sağlıklıdır. Böcek sokmalarında etkili olan idrarın faydaları arasında, mikrop giderici etkisinden de söz etmek gerekmektedir. İdrarın cilde faydaları arasında siğil tedavisi de yer almaktadır. Peki siğil tedavisi nasıl yapılır? Bitkisel siğil tedavisi için gerekli malzemelere hemen göz atalım:
Dört litre sıcak su
Bir bardak idrar
Siğil tedavisi nasıl yapılır? Bitkisel siğil tedavisi için bu malzemeler şu şekilde kullanılmalıdır: Her iki malzeme, bir yerde karıştırılmalı, sonrasında ise siğillerin üzerine uygulanarak yirmi dakika boyunca kalması sağlanmalıdır. Ardından bölgenin soğuk su ile durulanması sureti ile, bitkisel siğil tedavisi gerçekleştirilmiş olacaktır.


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

2 Comments

  1. ben yurt dışında 6 ile 7 aylık hamıle kadının idrarıyala saç kürü yaptıklarını gördüm sonucunun iyi oldugunuda arkadasimdan Gordum yapan kisiye sordugumda ise bana 6 lie 7 Aylik Hamile Anne bu Ayalar icinde bebegin Saclari kaslari cikarmis ve Anne bu salginin fazlaligini idrar yoluyla atarmis.

    • İlginç bir bilgi Savaş, teşekkür ederiz. Bunun araştırmasını yapıp site içerisinde yeni bir konu olarak paylaşmaya çalışacağım…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.