2

Selvi Boylum Al Yazmalım Kırmızı Eşarp Olacak

Son zamanlarda gündemde, Selvi Boylum Al Yazmalım filminin, dizi olarak çekilip çekilmeyeceği vardı; ve Selvi Boylum Al Yazmalım filminin, dizi olarak ATV için çekilmesine karar verildi. Selvi Boylum Al Yazmalım fikminin dizi versiyonunun ismi ise Kırmızı Eşarp olacak.

<

Kırmızı Eşarp dizisinin oyuncu kadrosu da az çok belli oldu. Selvi Boylum Al Yazmalım filmini Türkan Şoray ve Kadir İnanır büyük ustalıkla başarıya sürüklemişti. Kırmızı Eşarp dizisinin oyuncu kadrosu ise şu şekilde belirlendi: Türkan Şoray’ın Selvi Boylum Al Yazmalım filminde canlandırmış olduğu Asya karakterini, Kırmızı Eşarp dizisinde Özge Özpirinççi canlandıracak. Selvi Boylum Al Yazmalım filminde Kadir İnanır’ın canlandırdığı İlyas karakterini ise, muhteşem Yüzyıl’da, Hürrem Sultan’ın eski sevgilisi Leo rolünü canlandıran Seçkin Özdemir alacak.
Seçkin Özdemir 30 yaşında. Seçkin Özdemir, oyunculuk kimliğinin dışında, radyocu olarak da tanınıyor. Ezel dizisinde yer alan Kerpeten Ali karakterini canlandıran Barış Falay ise, Cemşil karakterini canlandıracak olan isim olacak.İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

2 Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.