6

İffet Dizisinde Yaşanacak Olan Aşk Dizi Başlamadan Gerçek Oldu

Deniz Çakır, İffet dizisinin çekimlerine başlamadan önce, Fırat Doğruloğlu ile çok düzeyli bir ilişki yaşıyordu; ve Fırat Doğruloğlu Deniz Çakır’a aşıktı. Ancak İffet dizisinin çekimlerinin başlaması ile birlikte, Deniz Çakır ve Fırat Doğruloğlu birbirleri ile görüşememeye başladılar. Fırat Doğruloğlu bu durumdan şikayetçiydi. Ve sonunda, Deniz Çakır ile Fırat Doğruloğlu’nun arasına mesafeler girdi. Fırat Doğruloğlu, kendisini toparlayabilmek adına, arkadaşları ile birlikte Çeşme’ye gitti.

<

Fakat Fırat Doğruloğlu’nun, bu tatili neden yaptığını bilmeyen arkadaşları, Fırat Doğruloğlu’na, Deniz Çakır ile aralarının nasıl olduğunu sordu. Bunun üzerine içi burkulan Fırat Doğruloğlu, aralarında bir mesafe olduğunu anlatınca, Fırat Doğruloğlu’nun arkadaşları, bu durumun sebebinin, Deniz Çakır’ın İffet dizisindeki rol arkadaşı İbrahim Çelikkol olabileceği yönünde tahminlerde bulundular. Ancak bu durumu herhangi bir şekilde kanıtlama olasılığı olmadığı gibi, Deniz Çakır, ne özel hayatı ile; ne de rol arkadaşları ile ilgili konuşmalardan ve yorum yapmaktan kaçınıyordu.
Ancak Deniz Çakır, geçtiğimiz haftadan itibaren sürekli İbrahim Çelikkol ile birlikte görülüyor. Deniz Çakır İbrahim Çelikkol ile oldukça samimi görünürken, bunun yanında öpüştükleri iddiası da ortalıkta dolaşıyor. Bu durum, Deniz Çakır’ın, İffet dizisindeki rol arkadaşı İbrahim Çelikkol ile aralarında bir yakınlaşma olduğu iddialarını doğruluyor. Hatta tahminlere göre, Deniz Çakır, İbrahim Çelikkol’a, Fırat Doğruloğlu ile birlikteyken yakınlaşmaya başladı. Ve Deniz Çakır bunu, daha önce birlikte çalıştığı rol arkadaşları ile de yapmıştı…


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

6 Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.