4

Hazal Kaya Muhteşem Yüzyıl Dizisinde Lebriz Sultan’ı Canlandıracak

Muhteşem Yüzyıl, hepimizin, her Çarşamba günü büyük bir beğeni ile izlediğimiz televizyon dizilerinden bir tanesi. Show TV’de yayınlanan Muhteşem Yüzyıl dizisi, seyircilerine hem tarihi izleyerek öğretiyor; hem de ”o zamanlarda yaşasaydık ne yapardık” düşüncelerine maruz kalmamıza neden oluyor. Peki Muhteşem Yüzyıl dizisinin kaynak olarak alınmış olduğu dönemlerde yaşasaydık neler olurdu? Entrikalarla dolu bir hayatımız mı olurdu bizim de? Eşini paylaşamayan kişiler için büyük ihtimalle durum aynen dizideki gibi olur; ve güçlü olan kazanır; güçlü olmayan da güçlü olmak için çabalardı. Muhteşem Yüzyıl oyuncuları arasına yeni bir oyuncunun katılacağını da belirtmek isteriz; bu durum ise elbette, yeni bir entrika kahramanı daha demek…

<

Muhteşem Yüzyıl oyuncuları içerisine, önümüzdeki günlerde Hazal Kaya da katılacak. Dizide iki bölüm rol alacak olan Hazal Kaya, Mahidevran Sultan’ın kardeşini canlandıracak. Mahidevran Sultan’ın, Arnavutluk’tan gelecek olan kardeşi Lebriz Sultan’ı canlandıracak olan Hazal Kaya’nın, Mahidevran Sultan’ın hangi entrikalarında ona destek olacağını, hep birlikte Muhteşem Yüzyıl dizisini izleyerek göreceğiz.
Muhteşem Yüzyıl oyuncuları arasında kendisine iki bölümlük rol edinen Hazal Kaya; dizideki adı ile Lebriz Sultan, daha önceden de Aşk-ı Memnu dizisinde rol almıştı. Aşk-ı Memnu dizisinde Nur Fettahoğlu ile birlikte rol alan Hazal Kaya’nın, Muhteşem Yüzyıl oyuncuları arasında nasıl bir performans sergileyeceğini hep birlikte izleyerek göreceğiz.


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

4 Comments

  1. Muhtesem yuzyil dizisine yeni katilan torpili kiz o Kurbag gozlerini devire ,devire
    Türkan Soraya bezediyini zanediyor hayret dogrusu
    Dizinin icine Etiler
    Oyunculugun yanindan Bile gecmemis bu hanim torpile rol kapmis ama nafile
    Rica ediyoruz tadimizi kacirmayin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.