0

Avona Üye Olmak İstiyorum Ne Yapmalıyım?

Her kadın, evinin işlerini, çocuklarının bakımını üstlenir, eşine gerekli ilgiyi gösterirken, aynı zamanda maddi özgürlüğünün de olmasını ister, ancak hayat temposu, ev hanımlarına, zaman zaman bir günün yetmemesine neden olmaktadır. Peki biz size, tüm bu işlerinizi yaparken, aynı zamanda maddi özgürlüğünüze de sahip olabileceğinizi söylesek, bu fırsatı değerlendirmek istemez miydiniz? Hemen hemen tüm kadınların, ürünleri hakkında bilgi sahibi olduğu Avona üye olmak isteyenler 2015 yılında, Avon tarafından kendilerine sunulan güzel hediyelerle ödüllendiriliyor… Eğer siz de Avone üye olmak istiyorum diyorsanız, gelin neler bilmeniz gerektiğini birlikte gözden geçirelim…

Avona Üye Olmak İstiyorum

Avona üye olmak isteyenler 2015 yılı 12 Haziran tarihine kadar bu isteklerini gerçekleştirmeleri halinde, Kampanya 6 katoloğu ile birlikte verecekleri ilk 95 TL’lik siparişlerinde, 27 TL değerindeki Winget Out Maskara ile ödüllendirilecek. Kendilerine armağan edilecek olan maskarayı, Kampanya 7 katoloğundan verecekleri ilk sipariş ile birlikte alabilecekler. Ve eğer Kampanya 7 katoloğunda 150 TL; üzeri sipariş verirlerse, bir sonraki hediyeyi almaya hak kazanacaklar. Kampanya 8’de de verilecek olan 150 TL, ve üzeri sipariş, bir diğer hediyenin kendilerine Avon tarafından verilmesini olanaklı hale getirecek… Kazanılan her bir hediye, bir sonraki kampanya katoloğunun ilk siparişi ile birlikte kullanıcılara Avon tarafından teslim edilecek.

Avon tarafından verilecek olan bu hediyeleri almanızın sonrasında, dilerseniz kendiniz kullanabilir, dilerseniz müşterilerinize armağan edebilir, ya da mevcut ayın kampanya fiyatından, hediye ürünün satışını gerçekleştirebilirsiniz.

Avon, kozmetik ürünler alanında Türkiye’de çok bilinen bir isim olması dolayısı ile, kalıplaşmış bir kullanıcı kitlesi bulunmakta olup, beğenilen ürünleri sürekli olarak talep edilmekte olduğundan, ve her bir kampanyada fiyatı uygun çok sayıda ürün bulunduğundan dolayı, satış yapmakta zorlanmayacağınızı belirterek, sadece komşularınız, akrabalarınız; ve arkadaş çevreniz ile dahi Avon’dan güzel bir gelir elde edebileceğinizi belirtmeden geçmemeliyiz.

Avona Üye Olmak İstiyorum Ne Yapmalıyım?

Avona üye olmak için bir Avon takım öncüsüne ulaşmanız gerekmektedir. Size takım öncülüğü yapacak olan bu kişi, sizin kayıt işlemlerinizi Avon’a gönderir, sonrasında ise kendi ayaklarınız üzerinde durabilir, internetten siparişlerinizi kolay bir şekilde Avon’a ulaştırabilirsiniz. En geç iki iş günü içerisinde faturalandırılacak olan siparişiniz hemen sonrasında kargoya teslim edilir, ve ardından da en kısa zaman içerisinde siparişinizin size teslimatı gerçekleştirilir.

Avona üye olmak için (0507) 077 50 51 numaralı telefonu arayabilir, ya da size ulaşmamız için iletişim bilgilerinizi bu konu altından bizlere ulaştırabilirsiniz. Gelin el ele verelim, birlikte kocaman bir ekip olalım…


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.