0

Rüyada Fare Görmek

Bu yazımızda sizlere, rüyada fare görmek ile ilgili rüya yorumlarından söz etmeye çalışacağız. Rüya yorumlarına göre, rüyada fare görmek nedir; ve rüyada fare görmek ne demek sorusunun yanıtlarını yazımızın ilerleyen bölümlerinde bulabileceksiniz. Dilerseniz zaman kaybetmeden detayların aktarımını gerçekleştirmeye, rüya yorumlarını gözden geçirmeye başlayalım…

Rüyada Fare Görmek Ne Demek?
Rüyada Fare Görmek Nedir
?

• Rüyada fare görmek farklı şekillerde yorumlanabilmektedir. Her şeyin öncesinde, farenin nerelerde dolaştığını bilmek gerekir: Geçimi iyi yerlerde; ve yiyeceğin bol bulunduğu yerlerde olan fareler, bu yiyecekleri sahibinden izinsiz alır, yerler; yani çalarlar. Bu nedenle rüya yorumlarına göre rüyada fare görmek, her şeyin öncesinde geçimin iyi, kazancın bol olacağına, yaşanılan ortamda bereketin artacağına işaret eder. Ancak, aynı zamanda hırsızlık; ve fesat bir insan ile, hatta daha çok da kadın olarak yorumlanmaktadır.

• Rüyada görülen farenin rengi de önemlidir. Beyaz fare aydınlığı, siyah fare ise karanlığı işaret etmektedir. Farenin bulunduğu delikten çıkartıldığını görmek, geçimin azalacağına işaret sayılırken, bir farenin sizin olduğunu gördüğünüz rüya yorumlarında da bir işiniz için bir insanın size hizmet, ve yardım edeceği anlamına gelmektedir.

• Gündüz uykusuna yattığınız sırada, bir farenin sürekli olarak ortalıkta gezindiğini görürseniz, bu durum sizin uzun ömürlü olacağınıza işaret etmektedir. Rüyada yeri eşeleyen fare görmek ise hırsızlık ile tabir edilmektedir.

• Rüyada evde fareler görmek, evinize, farkında olmamanıza karşın, fesat kadınların girdiğine işaret etmektedir. Rüyada fare avlamak da aynı şekilde kötü, ve fesat kadın ile tabir edilmektedir.

• Rüyada fare ezmek, ya da öldürmek, kötü bir kadına karşı alınacak olan galibiyete işaret etmektedir.

Kısacası, rüya yorumlarına göre fare çok da iyi tabir edilmez. Bu nedenle, özellikle etrafınızda bulunan, size dost olduğunu düşündüğünüz kadınlara karşı dikkatli olmanız önerilmektedir.


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.