0

Rüyada Av Yapmak

Sizler için bu yazımızda, rüya yorumları arasında yer alan, rüyada av yapmak, rüyada avlanmak, ve rüyada ava gitmek ile ilgili bilgilerin aktarımını gerçekleştirmeye çalışacağız. Siz de rüyanızda bir tavşan, ya da keklik avladıysanız, ve bunun rüya yorumları arasındaki anlamının ne olduğunu merak ediyorsanız, zaman kaybetmeden bilgilerimizi aktarmaya başlayalım…

Rüyada Ava Gitmek
Rüyada Av Yapmak
Rüyada Avlanmak

Rüyada av yapmak ile ilgili rüya yorumlarının zenginlik olduğunu, mala işaret ettiğini belirtelim. Yani rüya yorumları arasında, avlanmanın anlamı güzeldir. Avlanan eğer dağ keçisi, tavşan, ya da geyik ise, rüya sahibinin mal, ve para elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada avlanmak, yanlışlıkla bir kuşa sıkılan silah ile gerçekleşiyorsa, bu durum rüya sahibinin, bir kadına iftira atacağına işaret etmektedir. Avlanmak eğer av köpeği ile birlikte gerçekleştiriliyorsa bu rüya da, hem rüya sahibinin ününün artacağına, hem de daha çok güvende olacağı bir ortama işaret etmektedir.

Rüyada av köpeğiyle ava gitmek, sadece rüya sahibi için değil, aynı zamanda, içerisinde bulunduğu tüm toplum için de hayırlı şeyler yaşanacağına delalettir. Av köpeğinin avdan döndüğünü görmek ise, rüya sahibinin işinden olacağına işaret eder. Ama bu rüyayı, korkulacak durumun kalmayacağı şeklinde yorumlayan tabirciler de bulunmaktadır.

Rüyada av köpeği görmek, ve bu köpeklerin şehirde olması, rüya sahibi için genel olarak iyi değildir; işsizliğe işaret etmektedir.

Rüyada denizde avlanmak; ve balık avlamak, helal kazanç elde etmeyi istemek, ve bunu başarmak olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada av yapmak, kişinin durumuna göre şu şekillerde yorumlanmaktadır: Bu rüyayı gören erkek ise, bir konuda hile yapacaktır. Bekar bir erkek böyle bir rüya görürse evlenecek, evli bir erkek ise bir erkek çocuğu olacaktır. Eğer bir kadın, rüyada ava gitmek gördü ise, bir kızının olacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda, rüyasında avlandığını gören kadının, kocası, ya da babasının mal, ve parasını koruyacağı da belirtilir. Rüyasında avlandığını gören kadının, kendisinin bakımını yapan, ve onu koruyan erkeğin malından haksız kazanç elde edeceğine de işaret etmektedir.

Rüyasında avlanmak gören kişi eğer küçük bir çocuk ise, bu çocuk akademik anlamda yükselecek, ya da bir sanat ile uğraşacak demektir. Aynı rüya, çocuğun bir miras elde edeceği şeklinde de yorumlanır.

Rüyanızda avlandığınızı gördü iseniz, bazı yorumculara göre bu rüyanın dalgınlık; ve dikkatsizliğe de tabir edildiğini unutmamalı, özellikle işlerinizde dikkatli olmalısınız…


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.