0

Rüya Yorumlarına Göre Rüyada Battaniye Görmek

Bu yazımızda sizlere, rüya yorumlarına göre, rüyada battaniye görmek ne demek sorusunun yanıtları arasında yer alan, rüyada battaniye görmek ile ilgili bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de rüyada battaniye görmek ile ilgili rüya yorumlarını merak ediyorsanız, yazımız içerisinde, rüyada battaniye görmek ile ilgili farklı rüya yorumlarını bulabileceğinizi belirtiyor; ve hemen soruyoruz: rüyada battaniye görmek ne demek?


Rüyada battaniye görmek ne demek? Rüyada battaniye görmek, rüya yorumlarına göre, battaniye temiz ise, sağlığın düzeleceği; ve işlerin iyi gideceğini işaret etmektedir. Battaniye eğer kirli ise, rüya yorumları, sizin çevrenizde, sizi kıskanan insanların bulunduğunu size haber vermektedir. Rüyada battaniye görmek, ve onun yırtık olması, bir yakınınıza bir konu için söz verdiğinize; fakat sözünüzü tutmadığınıza, bu durumun o kişiye zarar vereceğine işaret etmektedir.
Rüyada battaniye görmek, eğer görülen battaniye temiz ise şansınızın açılacağına, ve size güleryüz gösterecek olan birisi ile karşılaşacağınıza işaret etmektedir. Battaniye kirli ise, çevrenizde size kötülüğü dokunan arkadaşlarınızın bulunduğuna; ve bu kişilerin size her konuda zarar verebileceklerine, dikkatli olmanız gerektiğine işaret etmektedir.


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.