Home » Astroloji » Kahve Falı » Kahve Falında Yunus Balığı Ve Kahve Falında Yunus Anlamı

Kahve Falında Yunus Balığı Ve Kahve Falında Yunus Anlamı

Bu yazımızda sizlere kahve falında yunus balığı, ve kahve falında yunus anlamı ile ilgili bilgiler vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Kahve falına bakmayı seven; ve kahve falında yunus anlamını merak eden kişiler, aradıkları sorunun yanıtlarını yazımız içerisinde bulabileceklerdir. O halde zaman kaybetmeden, kahve falında yunus anlamı için, kahve falında yunus balığı ile ilgili bilgilere bakmaya başlayalım:


Kahve falında yunus anlamı: Kahve falında yunus balığı, tanışılacak, ve sonrasında da bir anlaşma yapılacak olan zengin kişiyi işaret etmektedir. Bu kişi ile yapılacak olan anlaşma, iş ortaklığı anlaşması olabileceği gibi evlilik de olabilir.
Kahve falında yunus balığı; yakınında da masa çıkması, yapılacak olan anlaşmanın sonucunun başarılı olacağına; ve kar getireceğine işaret etmektedir.
Kahve falında yunus balığı; yakınında ise lale çıkması, zengin bir kişiden alınacak olan maddi destek, ya da iş teklifini haber vermektedir.
Kahve falında yunus balığı yanında çıkan kalp, büyük bir aşkın yaşanacağını işaret etmektedir. Kahve falında yunus balığı ve kalp yanında yengeç de çıkarsa, yaşanacak olan aşkın zor olacağına, partnerin geçimsiz bir kişi olacağına işaret etmektedir.
Kahve falında yunus anlamı aynı zamanda, deniz yolundan alınacak olan bir kısmeti işaret etmektedir.

kahve falinda yunus baligi, kahve falında yunus balığı görmek, falda yunus balığı, kahve falında yunus, kahve falında yunus balığı ne demek, kahve falinda opusmek, falda yunus görmek ne demek, türk kahvesi falında yunus balığı görmek, yunus balıgının anlamı, yunus balığı ne anlama gelir
Bu Konu İle Benzer Konular

commentscomments

  1. Nazlı diyor ki:

    kahve falımda 4 tane balık ve iki insan var balıkların birisi atlayıp bi balığı yiyor ikinci balık sudan çıkmış gülüyor iki kişi insan suya atlıyor

  2. Anonim diyor ki:

    iki yunus ağızları birbirine bakıyor ve dönüyorlar yanlarında da yuvarlak birşey var

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Gizlilik Politikası