0

Dolunayda Yapılması Gerekenler

Bu yazımızda sizlere, dolunayda ne yapılır sorusunun yanıtları arasında yer alan dolunayda yapılması gerekenlerden, ve dolunay ritüellerinden söz edeceğiz. Dolunay bir gök olayı, ve ayın durumu belki; ama dolunay ritüelleri ile bolluk – bereket, ayrı olduğumuz insanlarla barışma, korkularımızdan kurtulma… gibi umutlarımız olur. O halde gelin zaman kaybetmeden dolunayda ne yapılır gözden geçirelim…

Dolunayda Ne Yapılır?

Korkularınızdan Kurtulmak İçin: Sol elinize bir defne yaprağı alın, avcunuzun içerisinde onu tutun, ve bir olumlamayı dillendirin: “Şu anda tüm korkularımı sol elime toplayıp, sol elimden de defne yaprağına gönderiyorum. Defne yaprağı bana ait olmayan enerjiler; ve korkulardan vücudumu arındıracaktır…” Ardından eski bir kap içerisinde defne yaprağını yakın. Bu sırada da şunu söyleyin: “Defne yaprağı yanarken, benim korkularımı da götürüyor…”

Sevdiğiniz Kişilerden Ayrı, Ya Da İnsanlara Kırgınsanız: Bilinçaltında kayıtlı bulunan tüm kırgınlık, ve kızgınlıklarınızı beyaz bir kağıda yazın. Sonrasında itiraflarınızdan dolayı kendinize teşekkür edin, çünkü bilinçaltınızda kilitli kalanların oradan çıkarılmasını; ve bilinçaltınızın temizlenmesini sağladınız. Sonrasında kağıdı yakın. Ve bu sırada, “Beni kıran, kızdıran herkesi affediyorum” diyerek rahat bir nefes alın…

Dolunayda Yapılması Gerekenlerden Bir Diğeri de Bolluk – Bereket Ritüeli: Beyaz, temiz bir kesenin içerisine bir avuç kişniş doldurun. Sonrasında, kesenin ağzını üç kere düğümlerken şunları söyleyin: “Bu dolunayda evime, ve benliğime, hem bolluğu; hem de enerjiyi topluyorum. Ben şu andan itibaren hem dengede, hem de güvendeyim.” Artık düğümlediğiniz keseyi, mutfağınızın yüksek bir yerine asabilir; ve geri kalan kişnişleri de kuşlara yem olarak verebilirsiniz.

Dolunay ritüellerinden bir diğeri de aytaşı kullanmaya başlamaktır. Bu sayede hem zayıflarsınız, hem de bolluk; ve daha yararlı pek çok enerjiyi kendinize çekebilirsiniz.


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.